WSPÓŁPRACA ONLINE – STAN EPIDEMII

W związku ze stanem epidemii związanym z wirusem SARS-CoV-2 w Polsce, wszystkie wizyty stacjonarne są zawieszone do odwołania.

 Obecnie realizuję współpracę na zasadach wizyt online. Szczegóły takiej formy współpracy znajdziesz w zakładce “CENNIK” Wizyty odbywają się przez SKYPE, kamerę na Messenger lub Whats app lub przy pomocy formularza współpracy dostępnego na stronie w zakładce “WSPÓŁPRACA ONLINE”  Aby zarezerwować termin wizyty online przejdzi do zakładki “UMÓW WIZYTĘ”.

Zapraszam do współpracy zarówno nowych jak i obecnych pacjentów!

Trackback z twojej strony.

Olga Lewandowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunkach Dietetyka oraz Zdrowie Publiczne, gdzie z wyróżnieniem uzyskałam tytuł magistra. Prywatnie – pasjonatka aktywności fizycznej i gotowania, zawodowo – właścicielka i dietetyk we wrocławskiej poradni dietetycznej Olga Lewandowska Dietetyk. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!
Zobacz także

Skomentuj

ODBIERZ DARMOWE PRZEPISY!

Zostaw mi swój adres email, a co 2 tygodnie podrzucę ci na maila zestaw obłędnych przepisów, które możesz stosować nawet będąc na diecie! Na start podrzucę ci Fit Desery w 10 min oraz fragmenty moich ebooków: Omletobook oraz FitCookEbook!

Zapisaliśmy Cię i Twoje darmowe przepisy już do Ciebie lecą!