WSPÓŁPRACA ONLINE – STAN EPIDEMII

W związku ze stanem epidemii związanym z wirusem SARS-CoV-2 w Polsce, wszystkie wizyty stacjonarne są zawieszone do odwołania.

 Obecnie realizuję współpracę na zasadach wizyt online. Szczegóły takiej formy współpracy znajdziesz w zakładce „CENNIK” Wizyty odbywają się przez SKYPE, kamerę na Messenger lub Whats app lub przy pomocy formularza współpracy dostępnego na stronie w zakładce „WSPÓŁPRACA ONLINE”  Aby zarezerwować termin wizyty online przejdzi do zakładki „UMÓW WIZYTĘ”.

Zapraszam do współpracy zarówno nowych jak i obecnych pacjentów!

UDostępnij post

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

zobacz również

23 sierpnia 2023

Darmowa dieta odchudzająca 1700 kcal

20 kwietnia 2023

Jak szybko schudnąć do lata? 10 kg do wakacji i darmowe przepisy odchudzające

31 marca 2023

Za wysoki poziom cukru we krwi – dlaczego jest niebezpieczny i jak go obniżyć?

Hej! Nazywam się Olga Lewandowska i jestem dietetyczką kliniczną oraz blogerką kulinarną. Od 7 lat w moim prywatnym gabinecie, online oraz w moich mediach społecznościowych uczę ludzi jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Przez moich podopiecznych jestem nazywana „Czarodziejką”, a to dlatego, że w mojej kuchni i dietach pacjentów dzieje się magia! Moje jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających” w stereotypowym ujęciu, a raczej rozkoszne, elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!

.
Sklep