WSPÓŁPRACA ONLINE – STAN EPIDEMII

W związku ze stanem epidemii związanym z wirusem SARS-CoV-2 w Polsce, wszystkie wizyty stacjonarne są zawieszone do odwołania.

 Obecnie realizuję współpracę na zasadach wizyt online. Szczegóły takiej formy współpracy znajdziesz w zakładce „CENNIK” Wizyty odbywają się przez SKYPE, kamerę na Messenger lub Whats app lub przy pomocy formularza współpracy dostępnego na stronie w zakładce „WSPÓŁPRACA ONLINE”  Aby zarezerwować termin wizyty online przejdzi do zakładki „UMÓW WIZYTĘ”.

Zapraszam do współpracy zarówno nowych jak i obecnych pacjentów!

UDostępnij post

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

zobacz również

31 marca 2023

Za wysoki poziom cukru we krwi – dlaczego jest niebezpieczny i jak go obniżyć?

13 marca 2023

Insulinooporność – 10 zasad diety Darmowa dieta insulinowa

1 lutego 2023

Jak gotować szybko, zdrowo i niskokalorycznie? 5 sposobów na pyszne dietetyczne dania i darmowy Pomocnik Zakupowy!

Hej! Nazywam się Olga Lewandowska i jestem dietetyczką kliniczną oraz blogerką kulinarną. Od 7 lat w moim prywatnym gabinecie, online oraz w moich mediach społecznościowych uczę ludzi jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Przez moich podopiecznych jestem nazywana „Czarodziejką”, a to dlatego, że w mojej kuchni i dietach pacjentów dzieje się magia! Moje jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających” w stereotypowym ujęciu, a raczej rozkoszne, elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!

.
Sklep