Umów wizytę

Przed pierwszą wizytą stacjonarną wymagana jest przedpłata 50 zł. O tę kwotę zostanie pomniejszona opłata za wizytę! Jednorazowo możesz przenieść wizytę na inny termin max 24h przed jej rozpoczęciem. W przypadku dwukrotnego przełożenia wizyty lub jej odwołania przedpłata przepada. Za pierwsze wizyty Online cała płatność pobierana jest automatycznie przez wizytą.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY?

Krokiem pierwszym jest oczywiście zarezerwowanie terminu wizyty przez Booksy i dokonanie częściowej przedpłaty. Następnie zerknij na zakładkę „JAKIE WYNIKI BADAŃ”TUTAJ . W niej znajdziesz listę tych, które przydadzą się podczas pierwszej wizyty, aby jak najlepiej dopasować do ciebie jadłospis. Oczywiście możesz też przyjść bez wyników lub też dosłać je po naszej pierwszej konsultacji. Jeżeli posiadasz już wyniki badań krwi, które robiłaś/eś do 6 miesięcy wstecz, weź je proszę ze sobą.

JAK WYGLĄDA PIERWSZA WIZYTA W MOIM GABINECIE?

Gabinet znajduje się w Fundacji Promyk Słońca przy ul. Swobodnej 8A we Wrocławiu, na przeciwko Galerii Handlowej Wroclavia, na drugim piętrze, nr. pokoju 225.
Pierwsza wizyta to tak naprawdę zapoznanie pacjenta z dietetykiem. Przeprowadzę z Tobą wywiad żywieniowo-chorobowy, porozmawiamy o tym, co cię do mnie sprowadza i jakie chciałabyś uzyskać efekty. Podpytam o styl życia, preferencje żywieniowe, historię choroby, zrobimy pomiary masy i składu ciała. Przeanalizuję Twoje wyniki badań (jeśli będziesz je posiadał/a), a jeżeli uznam to za słuszne – poproszę cię, abyś wykonał/a dodatkowe. Jeżeli cierpisz na konkretną chorobę dietozależną, która leży w zakresie moich specjalizacji, już podczas pierwszej wizyty otrzymasz ode mnie ogólne zalecenia i materiały dietetyczne w odniesieniu do jednostki chorobowej.
Każdy klient podczas pierwszego spotkania otrzyma też ode mnie eBook z Instrukcją naszej współpracy, stosowania jadłospisu oraz zasadami zdrowego odżywiania. Znajdziesz w nim m.in. wygodną tabelę zamienników pokarmowych, listę polecanych produktów spożywczych ze zdjęciami i wskazaniem sklepów, mini jadłospis awaryjny w 10 minut, ciekawostki dotyczące słodyczy czy alkoholu na diecie, wizyt w restauracji, nurtujących wiele osób pytań o kawę, pomocne zagadnienia z zakresu psychodietetyki oraz Kartę Motywacyjno-Kontrolną do codziennego wypełniania.

KIEDY OTRZYMASZ DIETĘ I JAK BĘDZIE ONA WYGLĄDAĆ?

Twój indywidualny jadłospis otrzymasz drogą mailową po tygodniu od naszej wizyty. Dodatkowo będzie on też dla Ciebie dostępny w wygodnej formie na telefonie w aplikacji KcalMar. Po ułożeniu Twojej diety podeślę ci na maila zaproszenie do aplikacji (sprawdź także spam), a po jego zaakceptowaniu otrzymasz dostęp do Twojego profilu, pomiarów z naszych wizyt oraz wszystkich Twoich jadłospisów i listy zakupów.
Otrzymasz ode mnie 7 dniowy plan żywieniowy do stosowania przez dowolny czas. Możesz wygodnie dla Ciebie zmieniać kolejność posiłków w ciągu dnia i tygodnia oraz gotować na kilka dni. Dzienną ilość posiłków ustalimy wspólnie podczas pierwszej wizyty. Sugerowany przeze mnie czas stosowania pierwszego jadłospisu to 4-6 tygodni. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak wyglądają moje jadłospisy zerknij do zakładki PRZYKŁADOWA DIETA

wizyta kontrolna

Na wizytę kontrolną umówimy się po 4-6 tygodniach od naszego pierwszego spotkania. Porozmawiamy wówczas o wszystkich Twoich wrażeniach i odczuciach z pierwszego miesiąca współpracy – jak podobał Ci się jadłospis? Jak Twoje samopoczucie? Czy zauważyłaś już pierwsze zmiany? Czy czegoś ci brakowało? Z czym miałaś największy problem? Zrobimy też kolejne pomiary masy ciała i wspólnie je przeanalizujemy. Podczas tej wizyty zdecydujesz też, czy jesteś zainteresowany dalszą współpracą i kolejnym planem żywieniowym na następny miesiąc, stworzonym na bazie pierwszych doświadczeń i Twoich wyników.

wizyta online

Aby umówić się na wizytę online zarezerwuj ją przez Booksy i dokonaj wcześniej wymaganej opłaty. W umówionym terminie zadzwonię do Ciebie przez kamerę Whats App, Skype lub jeżeli nie chcesz, abyśmy się widzieli – po prostu telefonicznie. Tak, jak podczas wizyty stacjonarnej, przeprowadzę z Tobą cały wywiad żywieniowo-chorobowy, na podstawie którego ułożę jadłospis. Co prawda nie wykonamy dokładnych pomiarów masy ciała, ale zapewniam, że w żaden sposób nie wpłynie to na ułożenie dobrze dobranej i skutecznej diety. Wystarczy, że podasz mi swoją masę ciała.
Tak, jak w przypadku wizyty w gabinecie, jadłospis podeślę ci po tygodniu, a po 4-6 kolejnych, umówimy się na wizytę kontrolną online.