1. dieta i suplementacja

Jadłospis, który otrzymasz, będzie rozpisany na 7 dni. Każdego dnia będziesz miał/a 3-6 (w zależności od ustaleń) posiłków. Wszystkie posiłki w ciągu dnia mogą być różne lub się powtarzać – Ty decydujesz.  Podczas naszego spotkania wszystko Ci wytłumaczę. Nie ma więc problemu, byś obiad zrobiła od razu na 2 dni. Dostaniesz też ode mnie „ściągę”, jak ewentualnie zamienić pojedynczy produkt spożywczy w posiłku na inny. Godziny posiłków także ustalimy mniej-więcej na pierwszej wizycie.

Staram się, by w tygodniu plan był jak najmniej czasochłonny i dopasowany do Twoich preferencji smakowych, stanu zdrowia oraz cyklu dnia. Po wywiadzie żywieniowo-chorobowym zdecydujemy, z jakich produktów rezygnujemy (np. produkty mleczne, czy glutenowe, mięso, brukselka itp.). Podpowiesz mi też, co lubisz najbardziej. Jeżeli jesteś fanką gotowania i kulinarnych rewolucji, możesz też liczyć na moją fantazję w Twoim planie!

Na początku diety znajdziesz także indywidualnie rozpisaną suplementację ze wskazaniem marki/dawki dopasowaną do stanu zdrowia, wyników badań, objawów, celu współpracy, możliwości finansowych.

2.DODATKOWE MATERIAŁY DLA PACJENTÓW:

1)    eBook Instrukcja Obsługi Diety i Zdrowego Odżywiania z tabelą zamienników pokarmowych, listą polecanych produktów spożywczych, jadłospisem awaryjnym, wskazówkami dotyczącymi spożycia alkoholu, treningów czy wyjść do restauracji oraz wyjazdów.
2)    Zasady Dietoterapii przy wybranych jednostkach chorobowych
3)    Karta Motywacyjno – Kontrolna

3. LISTA ZAKUPÓW

Po ściągnięciu aplikacji KcalMar na telefon i zaakceptowaniu mojego zaproszenia do Kcalmar, które dostaniesz na maila, gdy skończę układać Twój jadłospis, w wygodny sposób będziesz mógł/mogła każdego dnia podglądać swój jadłospis oraz codzienne i tygodniowe listy zakupów.

Do każdej diety załączam listę zakupów. Zdecydowaną większość produktów kupisz chociażby w Lidlu. Na pierwszej wizycie dostaniesz też ode mnie materiały edukacyjne do diety, a w nich znajdziesz informację, która marka np. wędlin będzie najlepszym wyborem (bez konserwantów, cukru itp.), gdzie kupisz najtaniej jogurt kokosowy, erytrol oraz sporo innych przydatnych informacji o zakupach spożywczych – to w końcu podstawa zdrowego odżywiania!

.