VINCENT – śniadaniarnia, piekarnia, cukiernia

Vincent – śniadaniarnia, piekarnia, cukiernia/ Jak dobre pieczywo, to oprócz Polski tylko Włochy i … Francja! Vincent Boulangerie Patisserie to francuskie połączenie piekarni, cukierni i śniadaniarni (czy można lepiej?). Dodatkowo Vincent może pochwalić się tym, że do wypieku swoich „wizytówek” używa mąk pochodzących prosto z Francji. Pyszne smaki (nigdy się nie rozczarowałam), pyszna kawa, cudowne wypieki – lepiej za głodnym tam nie wchodzić! Dodatkowo fajny, loftowo/francuski wystrój i przyjemny ogródek.

CO ZJESZ?

  • Śniadania na słodko i słono, z karty oraz podane bezpośrednio z bufetu np. quiche, wrapy czy tortillę,
  • Sałatki, zupy, konkretne kanapki – lekkie lunche
  • Ciasta, deserki, torty i wypieki,
  • Słodkie wypieki jak drożdzówki, croissanty itp,
  • Pieczywo wszelkiego rodzaju.
  • Pyszna kawa, prosecco i koktajle

LOKALIZACJA

Vincent jest sieciówką i najwięcej lokalizacji ma w Warszawie. We Wrocławiu znajdziecie ich przy ul. Oławska 8 / 1a (to ta ze zdjęć zaraz przy rynku), w CH Wroclavia ul. Sucha 1 (wejście z boku galerii od dworca PKP) i w Galeri Wnętrz Domar ul. Braniborska 14.

MENU

Menu z cenami znajdziecie TUTAJ MENU

ZDJĘCIA

UDostępnij post

Dodaj komentarz

zobacz również

23 sierpnia 2023

Darmowa dieta odchudzająca 1700 kcal

20 kwietnia 2023

Jak szybko schudnąć do lata? 10 kg do wakacji i darmowe przepisy odchudzające

31 marca 2023

Czym grozi za wysoki poziom cukru we krwi? Jak obniżyć poziom cukru we krwi?

Hej! Nazywam się Olga Lewandowska i jestem dietetyczką kliniczną oraz blogerką kulinarną. Od 7 lat w moim prywatnym gabinecie, online oraz w moich mediach społecznościowych uczę ludzi jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Przez moich podopiecznych jestem nazywana „Czarodziejką”, a to dlatego, że w mojej kuchni i dietach pacjentów dzieje się magia! Moje jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających” w stereotypowym ujęciu, a raczej rozkoszne, elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!

.
Sklep