VINCENT – śniadaniarnia, piekarnia, cukiernia

Vincent – śniadaniarnia, piekarnia, cukiernia/ Jak dobre pieczywo, to oprócz Polski tylko Włochy i … Francja! Vincent Boulangerie Patisserie to francuskie połączenie piekarni, cukierni i śniadaniarni (czy można lepiej?). Dodatkowo Vincent może pochwalić się tym, że do wypieku swoich „wizytówek” używa mąk pochodzących prosto z Francji. Pyszne smaki (nigdy się nie rozczarowałam), pyszna kawa, cudowne wypieki – lepiej za głodnym tam nie wchodzić! Dodatkowo fajny, loftowo/francuski wystrój i przyjemny ogródek.

CO ZJESZ?

  • Śniadania na słodko i słono, z karty oraz podane bezpośrednio z bufetu np. quiche, wrapy czy tortillę,
  • Sałatki, zupy, konkretne kanapki – lekkie lunche
  • Ciasta, deserki, torty i wypieki,
  • Słodkie wypieki jak drożdzówki, croissanty itp,
  • Pieczywo wszelkiego rodzaju.
  • Pyszna kawa, prosecco i koktajle

LOKALIZACJA

Vincent jest sieciówką i najwięcej lokalizacji ma w Warszawie. We Wrocławiu znajdziecie ich przy ul. Oławska 8 / 1a (to ta ze zdjęć zaraz przy rynku), w CH Wroclavia ul. Sucha 1 (wejście z boku galerii od dworca PKP) i w Galeri Wnętrz Domar ul. Braniborska 14.

MENU

Menu z cenami znajdziecie TUTAJ MENU

ZDJĘCIA

UDostępnij post

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

zobacz również

13 marca 2023

Insulinooporność – 10 zasad diety Darmowa dieta insulinowa

1 lutego 2023

Jak gotować szybko, zdrowo i niskokalorycznie? 5 sposobów na pyszne dietetyczne dania i darmowy Pomocnik Zakupowy!

11 stycznia 2023

DLACZEGO NIE CHUDNĘ MIMO DIETY? 10 NAJCZĘSTSZYCH BŁĘDÓW

Hej! Nazywam się Olga Lewandowska i jestem dietetyczką kliniczną oraz blogerką kulinarną. Od 7 lat w moim prywatnym gabinecie, online oraz w moich mediach społecznościowych uczę ludzi jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Przez moich podopiecznych jestem nazywana „Czarodziejką”, a to dlatego, że w mojej kuchni i dietach pacjentów dzieje się magia! Moje jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających” w stereotypowym ujęciu, a raczej rozkoszne, elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!

.
Sklep