Jolie Brasserie Cafe – śniadania w Rynku cały dzień

Jolie Brasserie Cafe - śniadania w Rynku cały dzień

Jolie Brasserie Cafe – śniadania w Rynku cały dzień to jedna z moich TOP wrocławskich śniadaniarni i to w samym sercu miasta! A dodatkowo śniadania serwują tam cały dzień! Całkiem niedawno Jolie otworzyło nową lokalizację na Placu Solnym. Wizyta tam co prawda jeszcze przede mną, ale myślę, że i to miejsce mogę wam w ciemno polecić! Jeżeli byliście i lubicie śniadania w Dinette, w Jolie czekają was podobne klimaty! Na Lunchu w Jolie nie byłam, ale skoro śniadania serwują pyszne, raczej marne szansę na kiepską kuchnię obiadową!

Jolie Brasserie Cafe - śniadania w Rynku cały dzień

CO ZJESZ W JOLIE BRASSERIE CAFE – śniadania w Rynku cały dzień ?

  • Śniadania na słodko i na słono
  • Jajka, hummusy, bajgle, pancakes, quiche, szakszuka, omlety…
  • Lekkie Lunche
  • Sałatki
  • Desery

LOKALIZACJA JOLIE BRASSERIE CAFE

  1. Kurzy Targ, 2, 50-103 Wrocław
  2. Plac Solny 6, Wrocław

WIĘCEJ INFORMACJI

W ciepłe letnie dni w przygotujcie się na małe kolejki przed lokalem… Na szczęście Jolie ma całkiem fajny ogródek z przyjemnym widokiem na katedrę. Czas oczekiwania na dania mimo dość sprawnej obsługi w „ruchliwy” dzień nawet do 40 minut. Ale jedzonko po tym czasie zdecydowanie wynagradza czas oczekiwania!

  • Instagram: https://www.instagram.com/joliebrasseriecafe/
  • Facebook: https://www.facebook.com/joliebrasseriecafe
  • Strona: https://joliebrasseriecafe.eatbu.com/?lang=pl#

MENU I CENY

Menu na dzień 3.02.2023r.

ZDJĘCIA

Oczywiście jeżeli macie ochotę sami gotować sobie w domu śniadania rodem z najlepszych restauracji, gorąco polecam wam mój ŚNIADANIOBOOK, czyli ebook z 50 przepisami na obłędne, pyszne, proste i zdrowe śniadania! ZOBACZ SNIADANIOBOOK

UDostępnij post

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

zobacz również

23 sierpnia 2023

Darmowa dieta odchudzająca 1700 kcal

20 kwietnia 2023

Jak szybko schudnąć do lata? 10 kg do wakacji i darmowe przepisy odchudzające

31 marca 2023

Za wysoki poziom cukru we krwi – dlaczego jest niebezpieczny i jak go obniżyć?

Hej! Nazywam się Olga Lewandowska i jestem dietetyczką kliniczną oraz blogerką kulinarną. Od 7 lat w moim prywatnym gabinecie, online oraz w moich mediach społecznościowych uczę ludzi jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Przez moich podopiecznych jestem nazywana „Czarodziejką”, a to dlatego, że w mojej kuchni i dietach pacjentów dzieje się magia! Moje jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających” w stereotypowym ujęciu, a raczej rozkoszne, elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!

.
Sklep