Jolie Brasserie Cafe – śniadania w Rynku cały dzień

Jolie Brasserie Cafe - śniadania w Rynku cały dzień

Jolie Brasserie Cafe – śniadania w Rynku cały dzień to jedna z moich TOP wrocławskich śniadaniarni i to w samym sercu miasta! A dodatkowo śniadania serwują tam cały dzień! Całkiem niedawno Jolie otworzyło nową lokalizację na Placu Solnym. Wizyta tam co prawda jeszcze przede mną, ale myślę, że i to miejsce mogę wam w ciemno polecić! Jeżeli byliście i lubicie śniadania w Dinette, w Jolie czekają was podobne klimaty! Na Lunchu w Jolie nie byłam, ale skoro śniadania serwują pyszne, raczej marne szansę na kiepską kuchnię obiadową!

Jolie Brasserie Cafe - śniadania w Rynku cały dzień

CO ZJESZ W JOLIE BRASSERIE CAFE – śniadania w Rynku cały dzień ?

  • Śniadania na słodko i na słono
  • Jajka, hummusy, bajgle, pancakes, quiche, szakszuka, omlety…
  • Lekkie Lunche
  • Sałatki
  • Desery

LOKALIZACJA JOLIE BRASSERIE CAFE

  1. Kurzy Targ, 2, 50-103 Wrocław
  2. Plac Solny 6, Wrocław

WIĘCEJ INFORMACJI

W ciepłe letnie dni w przygotujcie się na małe kolejki przed lokalem… Na szczęście Jolie ma całkiem fajny ogródek z przyjemnym widokiem na katedrę. Czas oczekiwania na dania mimo dość sprawnej obsługi w „ruchliwy” dzień nawet do 40 minut. Ale jedzonko po tym czasie zdecydowanie wynagradza czas oczekiwania!

  • Instagram: https://www.instagram.com/joliebrasseriecafe/
  • Facebook: https://www.facebook.com/joliebrasseriecafe
  • Strona: https://joliebrasseriecafe.eatbu.com/?lang=pl#

MENU I CENY

Menu na dzień 3.02.2023r.

ZDJĘCIA

Oczywiście jeżeli macie ochotę sami gotować sobie w domu śniadania rodem z najlepszych restauracji, gorąco polecam wam mój ŚNIADANIOBOOK, czyli ebook z 50 przepisami na obłędne, pyszne, proste i zdrowe śniadania! ZOBACZ SNIADANIOBOOK

UDostępnij post

Dodaj komentarz

zobacz również

23 sierpnia 2023

Darmowa dieta odchudzająca 1700 kcal

20 kwietnia 2023

Jak szybko schudnąć do lata? 10 kg do wakacji i darmowe przepisy odchudzające

31 marca 2023

Czym grozi za wysoki poziom cukru we krwi? Jak obniżyć poziom cukru we krwi?

Hej! Nazywam się Olga Lewandowska i jestem dietetyczką kliniczną oraz blogerką kulinarną. Od 7 lat w moim prywatnym gabinecie, online oraz w moich mediach społecznościowych uczę ludzi jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Przez moich podopiecznych jestem nazywana „Czarodziejką”, a to dlatego, że w mojej kuchni i dietach pacjentów dzieje się magia! Moje jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających” w stereotypowym ujęciu, a raczej rozkoszne, elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!

.
Sklep