FitCook EBook – skomponuj swoją dietę z moimi przepisami!

A) wersja online 35PLN 

*Wersja drukowana póki co wyprzedana!


Aby kupić ebooka dokonaj przelewu na nr konta 94 1600 1462 0008 0472 6203 9011 i wyślij mi maila na adres poczta@olgalewandowskadietetyk.pl o tytule „FitCook EBook online” lub „FitCook EBook druk”. Jako załącznik dodaj dowód przelewu, a w treści maila wpisz nr okładki którą wybierasz – 1 lub 2. Jeżeli zdecydujesz się na zakup wersji drukowanej, w treści maila dopisz swój adres do wysyłki kurierem! Wysyłka od 15.04!

Co znajdziesz w EBOOK’u?

♥ 90 przepisów z podaną kalorycznością oraz makroskładnikami pokarmowymi

♥  17 słodkich śniadań

♥ 13 słonych śniadań

♥ 22 obiady

♥ 18 przekąsek, drugich śniadań i kolacji

♥ 18 fit deserów i wypieków

♥ zero cukru i pszenicy

♥ większość przepisów bez glutenu oraz bez laktozy

♥ w tym przepisy niskowęglowodanowe oraz wegańskie

FitCook EBook powstał, by pokazać Ci, że można jednocześnie gotować zdrowo, pysznie, a do tego – jeżeli taki masz cel – redukować wagę. Kaloryczność większości dań dobrana jest tak, że po zjedzeniu niadania, przekąski, obiadu i kolacji z psiążki, Twój całodniowy bilans kaloryczny będzie deficytowy, dzięki czemu, Twoja waga powinna spadać. Dodatkowo zdecydowana większość przepisów jest bez glutenu oraz bez nabiału. Oczywiście w każdej zdrowej diecie, jest też miejsce na zdrowy cheat meal oraz małą słodycz! Stąd, znajdziecie tu także pomysły na zdrowe, choć nie zawsze niskokaloryczne desery czy propozycje jak Pizza czy chrupiące frytki. Pamiętaj, że najlepsza dieta to taka, przy której założeniach będziesz mógł wytrwać bez uczucia męczarni.

UDostępnij post

Dodaj komentarz

zobacz również

23 sierpnia 2023

Darmowa dieta odchudzająca 1700 kcal

20 kwietnia 2023

Jak szybko schudnąć do lata? 10 kg do wakacji i darmowe przepisy odchudzające

31 marca 2023

Czym grozi za wysoki poziom cukru we krwi? Jak obniżyć poziom cukru we krwi?

Hej! Nazywam się Olga Lewandowska i jestem dietetyczką kliniczną oraz blogerką kulinarną. Od 7 lat w moim prywatnym gabinecie, online oraz w moich mediach społecznościowych uczę ludzi jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Przez moich podopiecznych jestem nazywana „Czarodziejką”, a to dlatego, że w mojej kuchni i dietach pacjentów dzieje się magia! Moje jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających” w stereotypowym ujęciu, a raczej rozkoszne, elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!

.
Sklep