• Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

FitCook EBook – skomponuj swoją dietę z moimi przepisami!

  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image
  • Post Slideshow Image

A) wersja online 35PLN 

*Wersja drukowana póki co wyprzedana!


Aby kupić ebooka dokonaj przelewu na nr konta 94 1600 1462 0008 0472 6203 9011 i wyślij mi maila na adres poczta@olgalewandowskadietetyk.pl o tytule “FitCook EBook online” lub “FitCook EBook druk”. Jako załącznik dodaj dowód przelewu, a w treści maila wpisz nr okładki którą wybierasz – 1 lub 2. Jeżeli zdecydujesz się na zakup wersji drukowanej, w treści maila dopisz swój adres do wysyłki kurierem! Wysyłka od 15.04!

Co znajdziesz w EBOOK’u?

♥ 90 przepisów z podaną kalorycznością oraz makroskładnikami pokarmowymi

♥  17 słodkich śniadań

♥ 13 słonych śniadań

♥ 22 obiady

♥ 18 przekąsek, drugich śniadań i kolacji

♥ 18 fit deserów i wypieków

♥ zero cukru i pszenicy

♥ większość przepisów bez glutenu oraz bez laktozy

♥ w tym przepisy niskowęglowodanowe oraz wegańskie

FitCook EBook powstał, by pokazać Ci, że można jednocześnie gotować zdrowo, pysznie, a do tego – jeżeli taki masz cel – redukować wagę. Kaloryczność większości dań dobrana jest tak, że po zjedzeniu niadania, przekąski, obiadu i kolacji z psiążki, Twój całodniowy bilans kaloryczny będzie deficytowy, dzięki czemu, Twoja waga powinna spadać. Dodatkowo zdecydowana większość przepisów jest bez glutenu oraz bez nabiału. Oczywiście w każdej zdrowej diecie, jest też miejsce na zdrowy cheat meal oraz małą słodycz! Stąd, znajdziecie tu także pomysły na zdrowe, choć nie zawsze niskokaloryczne desery czy propozycje jak Pizza czy chrupiące frytki. Pamiętaj, że najlepsza dieta to taka, przy której założeniach będziesz mógł wytrwać bez uczucia męczarni.

Trackback z twojej strony.

Olga Lewandowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunkach Dietetyka oraz Zdrowie Publiczne, gdzie z wyróżnieniem uzyskałam tytuł magistra. Prywatnie – pasjonatka aktywności fizycznej i gotowania, zawodowo – właścicielka i dietetyk we wrocławskiej poradni dietetycznej Olga Lewandowska Dietetyk. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!
Zobacz także

Skomentuj

ODBIERZ DARMOWE PRZEPISY!

Zostaw mi swój adres email, a co 2 tygodnie podrzucę ci na maila zestaw obłędnych przepisów, które możesz stosować nawet będąc na diecie! Na start podrzucę ci Fit Desery w 10 min oraz fragmenty moich ebooków: Omletobook oraz FitCookEbook!

Zapisaliśmy Cię i Twoje darmowe przepisy już do Ciebie lecą!