EKO BAZAR

Kolejny Bazar z ekologiczną żywnością, który skradł moje serducho!

EkoBazar ruszył zaledwie 2 tygodnie temu. Czynny jest co sobotę między 8-16 (warto być z rana!). Co prawda nie zjecie nic na miejscu, ale zrobicie sobie tam zakupy na cały tydzień – istne spa dla organizmu!

Listę wszystkich wystawców znajdziecie tutaj WYSTAWCY  Wiem też, że bazarek systematycznie będzie poszerzał swoją działalność 🙂 Dla mnie hitem póki co są tam produkty od Żywe Kultury – kiszone warzywa nie tylko w postaci soków! U mnie wpadł sok z kiszonej marchewki, rzodkwi, kiszone szparagi oraz kalafior z brokułem 🙂 Na stoisku możecie też dostać Esencje Probiotyczne!
Pierwszy raz widziałam też taki wybór chlebów bezglutenowych ze znakiem przekreślonego kłosa, czyli coś nie tylko dla osób na diecie bezglutenowej, ale też dla osób z celiakią! Chleby z komosy, amarantusa, jaglane, ryżowe, gryczane – brawa dla Piekarnia Cukiernia Smolorz Bogdan !

Co jeszcze znajdziecie na bazarze? Oczywiście ekologiczne warzywa i przetwory warzywne, mąki, kasze, płatki, bakalie, kawy, herbaty, mięsa, ryby, nabiały, zioła i przyprawy, soki, słodycze, kosmetyki i wiele wiele innych!

14142066_1371574412857044_168681942648087880_n

catsa

IMG_0075

IMG_0087

IMG_0092

IMG_0102

IMG_0112

pageh

pagej

pagek

pageu

pageyj

UDostępnij post

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

zobacz również

23 listopada 2020

GLUTEN I NABIAŁ – DLACZEGO ZACZĘŁAM JE JEŚĆ? CZY RZECZYWIŚCIE SZKODZĄ?

18 lipca 2020

ZABURZENIA CYKLU MENSTRUACYJNEGO, PCOS, FHA, BRAK MIESIĄCZKI, CZEŚĆ 2

11 lipca 2020

CYKL MIESIĘCZNY, ŻEŃSKIE HORMONY, ZABURZENIA MIESIĄCZKOWANIA

Hej! Nazywam się Olga Lewandowska i jestem dietetyczką kliniczną oraz blogerką kulinarną. Od 7 lat w moim prywatnym gabinecie, online oraz w moich mediach społecznościowych uczę ludzi jak przy pomocy gotowania i odżywiania poprawiać swoje zdrowie, samopoczucie oraz sylwetkę. Przez moich podopiecznych jestem nazywana „Czarodziejką”, a to dlatego, że w mojej kuchni i dietach pacjentów dzieje się magia! Moje jadłospisy w żaden sposób nie przypominają „diet odchudzających” w stereotypowym ujęciu, a raczej rozkoszne, elastyczne i nieskomplikowane plany żywieniowe. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!

.
Sklep