fbpx

ZIELONA TRUFLA, SKLEP

Tym razem nie restauracje, a sklep 🙂 Oczywiście ze zdrową żywnością ;)) Ale jaki sklep! Ja się zakochałam! Ogromny wybór produktów, w tym takie, których nie widziałam nigdzie indziej. W Zielonej Trufli kupicie też wędliny mięso, sery, gotowe domowe przekąski (puddingi chia, sałatki, kasze z warzywami itp), naturalne shake proteinowo odżywcze np ze spiruliną, chlorellą, ogrom alternatyw dla słodyczy bez cukru.

Sklep znajduje się na Ołtaszynie, ul. Zwycięska. Pamiętajcie, że dobrze zrobione zakupy to połowa sukcesu zdrowej diety!

img_1282

 img_1284

img_1294

img_1288

img_1296

img_1293

img_1291

img_1289

img_1280

img_1300

 img_1301

Olga Lewandowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunkach Dietetyka oraz Zdrowie Publiczne, gdzie z wyróżnieniem uzyskałam tytuł magistra. Prywatnie – pasjonatka aktywności fizycznej i gotowania, zawodowo – właścicielka i dietetyk we wrocławskiej poradni dietetycznej Olga Lewandowska Dietetyk. Dietetyka od zawsze była moją pasją. Z tej pasji zrodziła się kolejna – gotowanie:) Mieć pasję w życiu – coś pięknego:) Żyć tą pasją – coś najpiękniejszego:) Pogodzić kilka pasji w jedną – nieocenione!
Zobacz także

Skomentuj